اگر از سالن‌های اپیلاسیون، تیغ ژیلت، موبر و دستگاه اپلیدی خسته شده‌اید و در پوست بدنتان موهای زیر پوستی و جوش‌های زیادی ایجاد شده است و به‌دنبال روشی مناسب و دائمی می‌گردید، لیزر موهای زاید راه‌حل مورد نظر شما است.
لیزر موهای زائد از بین بردن موهای زائد و ناخواسته بدن با قرار گرفتن پوست در معرض نور و پالس‌های لیزر می‌باشد .
اشعه لیزر، فولیکول‌ها و ریشه موهای زائد را حذف می‌کند. لیزر موهای زائد یک روش غیر تهاجمی می‌باشد که باعث از بین رفتن پیاز مو شده و موهای بدن را کاهش و از رشد آن جلوگیری می‌کند.
در طی لیزر موهای زاید، بدن باید کاملا ریلکس و آرام باشد و از عینک محافظ چشم استفاده شود. در طی درمان، فرد ممکن است کمی احساس سوزش و گرما کند که طبیعی است ولی دستگاه‌های حرفه‌ای از تکنولوژی‌هایی استفاده می‌کنند که این گرما را از بین برده و بدون ایجاد اختلال در فرآیند درمان، باعث خنک شدن ناحیه تحت درمان می‌شوند.
با توجه به وسعت ناحیه، زمان انجام لیزر نیز متفاوت است. یعنی برای قسمت‌های وسیع تر زمان بیشتری نیاز است. مثلا لیزر پشت پاها ۴۵ دقیقه و لیزر ناحیه بیکینی ۲۰ دقیقه طول می کشد.
استفاده از این روش در افراد بالای ۱۷ سال مناسب می‌باشد و بیشتر برای افرادی مناسب است که پوست روشنی دارند و موهای زاید آنها ضخیم و تیره است.
در مورد زنان باردار به دلیل احتمال استرس اثرات سوء آن در بارداری، توصیه نمی‌شود.
همچنین توصیه می‌شود برای لیزر به روش صحیح به مراکز معتبر دارای مجوز بهداشت و درمان که زیر نظر پزشک متخصص پوست اداره می‌شود مراجعه فرمایید.

کاربردهای لیزر موی زائد

  • رفع موهای زائد، حتی موهای کرکی و نازک برای کلیه تایپ پوستی (حتی پوست‌های تیره و برنزه)، با قدرت و سرعت بالا و ریسک کم
  • رفع ضایعات پیگمانته (لکه‌های پوستی)
  • رفع ضایعات ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب و قرمزی صورت
  • رفع کک و مک و لکه‌های ظاهر شده بر اثر بالا رفتن سن
  • رفع ضایعات عروقی نمایان روی سطح پوست صورت و پا
  • جوان‏ سازی پوست
  • رفع چین و چروک‌های سطح پوست